Зачекайте, будь ласка!

Cторінка завантажується.

Мапа сайту

Просимо звернути увагу!

Контакти гарячих ліній щодо психологічної підтримки населення під час воєнного стану

доступні за посиланням.

Важливо!

БЕРЕЗНЕВІ ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ДНІ

У ЗДО вшановують 210-ту річницю від дня народження Тараса Шевченка!

Упродовж березня 2024 читаймо твори великого Кобзаря!

Наше кредо

"Не дитину пристосовуємо до дитячого садка, а дитячий садок до неї."

Наш девіз

"Від педагога-інтелектуала до інтелектуального дошкільника."

Гімн ЗДО №2

Слова Л.В.Шершун, музика С.Маринчук 

 

Якщо ти ще маля,

Але тобі вже два,

У садочок завітай,

Світ із друзями пізнай.

Наш "Пізнайко" любить всіх,

Друг — це твій і мій! 

 

Приспів:

Весело, весело, весело нам всім,

Дитсадок "Пізнайко" — ми радієм в нім!

Ми — розумні, ми — кмітливі, інтелектуали — ми,

Неможливо нас перемогти! 

 

У нас щодня дива трапляються,

Сюрпризи не кінчаються,

Хорошим справам ми вчимось,

Чимало в нас вже нагород,

Бо українець ти і я,

Велика дружня ми сім’я.

Ваша думка

Чи була для вас корисною інформація на сайті?

так - 92.7%
ні - 7.3%

Статистика сайту

Користувачі
2
Статті
213
Веб-посилання
7
Перегляди статей
103687

На сайті 2 гостей та відсутні користувачі

  • 918273.jpg
  • 32343135.jpg
  • 43454246.jpg
  • 54535657.jpg
  • 76757879.jpg
  • 87868980.jpg

Шановні батьки!

Відповідно до статті 35 Закону України «Про дошкільну освіту», розпорядження міського голови від 20.12.2022 № 1164-р «Про встановлення грошової норми вартості харчування однієї дитини в день у закладах дошкільної освіти», наказу управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради від 21.12.2022 №389-осн. «Про порядок нарахування батьківської плати у закладах дошкільної освіти», з метою забезпечення повноцінного харчування дітей в закладах дошкільної освіти встановлено з 01 січня 2023 року грошову норму вартості харчування одного дня на 1 дитину в групах для дітей віком:

  • від 1 до 4 років - 45,00 грн;
  • 4 - 6 (7) років - 55,00 грн. 

Батьківська плата за харчування в закладах дошкільної освіти становитиме 70% від вартості харчування. 

Забезпечуватиметься безкоштовне харчування у закладах дошкільної освіти:  

  • дітям-сиротам;
  • дітям, позбавленим батьківського піклування;
  • дітям з інвалідністю;
  • дітям з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних закладах (групах) та інклюзивних групах;
  • дітям із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям»;
  • дітям, батьки яких є учасниками АТО (ООС);
  • дітям, з числа внутрішньо переміщених осіб чи дітям, які мають статус дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів;
  • дітям із числа осіб, визначених у статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;
  • дітям, батьки яких беруть (брали) участь у бойових діях внаслідок збройної агресії росії, на підставі підтверджуючого документа з військової частини.

Батьки або інші законні представники дитини звільнені від плати за харчування дітей у сім'ях, сукупний дохід яких на кожного члена за попередній квартал з урахуванням індексу зростання цін не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який щороку установлюється законом про Державний бюджет України для визначення права на звільнення від плати за харчування дитини у державних і комунальних закладах дошкільної освіти. 

Забезпечуватиметься пільгова плата за харчування в розмірі 50% для батьків, у сім'ях яких троє і більше дітей. Нарівні з рідними дітьми ураховуються падчерки та пасинки, які проживають у цій сім'ї, якщо вони не були ураховані в сім'ї іншого з батьків, а також дітей, на яких оформлена опіка у зв’язку зі смертю батьків, позбавленням їх батьківських прав, засудженням до позбавлення волі, включаючи час перебування під слідством або направленням на примусове лікування. 

Адміністрація ЗДО №2

Тимчасові рекомендації для батьків

щодо дотримання протиепідемічних заходів у ЗДО №2

на період карантину у зв'язку з поширенням

коронавірусної хвороби (СОVID-19)

З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (СОVID-19) та відновлення роботи ЗДО в умовах карантину батьки зобов'язані:

1.Строго дотримуватися фізичної дистанції, маскового режиму та обробки рук антисептиками при вході на територію ЗДО. Захисну маску або респіратор одягати так, щоб були покриті ніс та рот.

2.З метою уникнення скупчення дітей та їх батьків біля чи на території ЗДО строго дотримуватися установлених та узгоджених з вихователем годин ранкового приймання (ранкове приймання дитини до ЗДО та передачу її після закінчення дня буде проводити вихователь групи на території закладу (за несприятливих погодних умов - на вході у приміщення)).

3.Дитину для ранкового приймання приводити лише на окремо визначений вхід у групу або прогулянковий майданчик. Вхід батькам у ЗДО заборонено!

4.Приводити у ЗДО здорову дитину, без жодних ознак респіраторних захворювань.

5.При вході у ЗДО або на прогулянковому майданчику при ранковому прийманні чи передачі дитини після закінчення дня обов'язково проходити з дітьми безконтактний температурний скринінг. Діти, у яких буде виявлено температуру тіла понад 37,2оС або ознаки респіраторних захворювань, прийматися у ЗДО не будуть.

6.Приводити дитину у ЗДО за умови завчасно надісланої електронної медичної довідки на електронну пошту ЗДО: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. У довідці форми 095/о про відсутність медичних протипоказів для відвідування ЗДО обов’язковою є відмітка про відсутність контакту з хворими на інфекційні хвороби, хворими на СОVID-19, з підозрою на СОVID-19 та з особами, які перебувають на самоізоляції упродовж останніх двох тижнів, яка видається лікарями-педіатрами та сімейними лікарями ЦПМСД м.Рівного (на підставі листа управління охорони здоров’я Рівненського міськвиконкому від 02.06.2020 №341, рішення оперативного засідання Комісії ТЕБ та НС м.Рівного (протокол №26 від 08.07.2020)).

7.Негайно повідомляти вихователів або медичних працівників ЗДО про підвищення температури у дитини удома (в тому числі у вихідні дні).

8.Обов'язково надсилати електронну медичну довідку форми 095/о про епідеміологічне оточення у разі невідвідування дитиною ЗДО упродовж 7 днів.

9.Мінімізувати контакти з вихователями, іншими дітьми та їх батьками, усі питання вирішувати дистанційно, використовуючи інтернет-ресурси, соціальні мережі, телефон.

Підготувати дитину до змін у прийманні до ЗДО та перебуванні в ньому з метою уникнення тривоги чи стресу.

Права дитини

Конвенція ООН про права дитини від 21.02.1991 р. максимально захищає дитину, стверджує пріоритетність її інтересів у суспільстві, вказує на рівні права дітей і дорослих. Документ має чотири основні вимоги, які повинні забезпечувати дітям: життя, розвиток, захист та забезпечення активної участі в суспільстві.

Дитина має право на:

- життя (ст.6, п.1);

- сім’ю (ст.7, п.1);

- ім’я (ст.7, п.1.ст. 8, п.1);

- житло (ст.16, п.1);

- харчування (ст.26-27);

- власну думку (ст.12, п.1.ст.13, п.1,2);

- відпочинок (ст.31, п.1,2; ст.31, п.1);

- освіту (ст.28, п.29);

- захист від фізичного та психічного насилля (ст.19,п.1).

Правила прийому дітей

Прийом дітей в ЗДО №2 здійснюється директором упродовж календарного року на підставі електронної черги. При прийомі дітей необхідні:

  • заява батьків або осіб, які їх замінюють;
  • медична довідка, видана відповідно до статті 15 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб" разом з висновком про те, що дитина може відвідувати ЗДО;
  • карта профілактичних щеплень (форма №063/о);
  • свідоцтво про народження.

Комплектація груп дітьми проводиться у травні (другий тиждень) кожного року. Перевід дітей до груп проводиться у серпні кожного року.

Соціальний захист дітей пільгових категорій

У ЗДО №2 створені всі умови щодо соціального захисту дітей. Працівниками закладу щорічно вивчається соціальний статус сімей. До пільгових категорій, яким забезпечено безкоштовне харчування, належать: діти-сироти; діти, позбавлені батьківського піклування; діти-інваліди; діти з сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям»; діти, батьки яких є учасниками АТО (ООС); діти, з числа внутрішньо переміщених осіб чи діти, які мають статус дітей, які постраждали унаслідок воєнних дій і збройних конфліктів.

Звільнені батьки або осіби, які їх замінюють, від плати за харчування дітей, у сім'ях яких сукупний дохід на кожного члена за попередній квартал з урахуванням індексу зростання цін не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який щороку установлюється Законом України «Про Державний бюджет України» для визначення права на звільнення від плати за харчування дитини у державних і комунальних закладах дошкільної освіти.

До пільгових категорій, яким забезпечена оплата за харчування у розмірі 50%, належать батьки у сім'ях, яких троє і більше дітей (нарівні з рідними дітьми ураховувати падчерок та пасинків, які проживають у цій сім'ї, якщо вони не були ураховані у сім'ї іншого з батьків, а також дітей, на яких оформлена опіка в зв’язку зі смертю батьків, позбавленням їх батьківських прав, засудженням до позбавлення волі, включаючи час перебування під слідством або направленням на примусове лікування).

Альтернативні форми здобуття дошкільної освіти

В ЗДО №2 запроваджені такі альтернативні форми здобуття дошкільної освіти:

  • консультативний центр (графік роботи: з 8:00 до 17:00, обідня перерва з 13:00 до 14:00, середа з 11:00 до 19:00);
  • залучення дітей до організованих груп за віком з харчуванням та без нього;
  • школа мам на базі психолого-педагогічного консультпункту.

Безпека дітей в інтернеті: поради батькам

Сьогодні рівень компетенції старших дошкільників з інформаційно-комп’ютерних технологій дозволяє їм досить вільно користуватися інтернетом. Тому батькам потрібно подбати про те, щоб зробити інтернет-життя дитини менш ризикованим. Адже наслідки безконтрольного спілкування з інтернетом можуть бути дуже невтішними.

Щоб убезпечити дошкільників від шкоди «всесвітньої павутини», батькам потрібно навчити їх правил безпечної поведінки в інтернеті.

Тож поясніть дітям КІЛЬКА ПРОСТИХ ПРАВИЛ ПОВЕДІНКИ В ІНТЕРНЕТІ:

  • не можна залишати в публічному доступі власну контактну інформацію або відправляти її незнайомцям поштою, спілкуючись у соціальній мережі або чаті. Зловмисник може вистежити людину за її адресою або номером телефону;
  • не можна погоджуватися на вмовляння незнайомих людей про особисту зустріч. Подібні пропозиції краще ігнорувати, а спілкування з дуже наполегливою людиною припинити;
  • не потрібно переходити за посиланнями в повідомленнях від невідомих адресатів з надмірно привабливими пропозиціями. Найчастіше такі повідомлення розсилають шахраї або зловмисники для того, щоб заманити користувача на шкідливу веб-сторінку і заразити його комп’ютер вірусом.

Спілкуватися і поводитися в інтернеті дитина має так само обережно, як і в реальному житті, щоб убезпечити себе від негативного впливу та неприємностей.

Завдяки КОМП'ЮТЕРНИМ ПРОГРАМАМ ДЛЯ БЕЗПЕКИ ДІТЕЙ В ІНТЕРНЕТІ можна:

  • фільтрувати небажаний веб-контент (ресурси еротичного, екстремістського змісту і такі, що пропагують насильство);
  • користуватися функцією «безпечного пошуку», яку містять більшість популярних пошукових систем;
  • блокувати доступ до конкретних веб-сайтів, груп для дорослих у соціальних мережах;
  • відстежувати листування в соціальних мережах, ІМ-чатах, службах миттєвих повідомлень (Instant Messaging Service, IMS) і обмежувати спілкування з підозрілими кореспондентами;
  • установити заборону на пересилання будь-яких персональних даних в соціальних мережах і ІМ-чатах;
  • блокувати фішингові й порносайти, на які часто ведуть посилання у повідомленнях спамерів.

Для того, щоб відстежувати інтернет-життя дітей, потрібно встановити на комп’ютері спеціальний додаток, що зберігатиме історію їхнього листування й відвідування сайтів.